Yedek Parça ve Sarf Malzemeler

Reverse Osmoz Kimyasalları

Su arıtma sektöründeki tecrübemiz bizi müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olacak kapsamlı kimyasallar sunmaya zorladı. Amacımız müşterilerimize güvenilir, verimli ve karlı kimyasallar sunmaktır.

Reverse Osmosis işletme verimliliğini ve membran ömrünü artırmak için membran antiskalantları ve membran temizleme kimyasalları sunar.

Çevre dostu membran kimyasallarımız, membran sistemlerinde ölçeklenmeyi önlemeye ve kirlenmeyi azaltmaya yardımcı olabilir.

 

Etken maddesi %25.4 olarak piyasadaki muadillerine göre en yüksek etken maddeye sahip olan antiskalant’tır. Piyasada karşılaşılan antiskalantların genellikle etken madde aralığı %13 – 20 olmaktadır. 5 Sodyum (Na) tuzu ile bağlanmıştır. Bu nedenle piyasada daha ucuza mal edilen Potasyum (K) tuzu ile bağlanmış muadillerinden farklı olarak gıdaya uygundur ve tüm
gıda proseslerinde kullanılabilir.

 
CaCO3, CaSO4 çökelmelerine karsı oldukça yüksek performanslıKIM AQM 35
Silika çökelme riskinin yüksek olduğu tüm sistemlerdeKIM AQM 51
ro_kimyasal

Membran Yıkama Kimyasalları

Membran temizliği, membran işlemlerinin sıradan bir gerekliliğidir. Membran performansını geri kazanmak, membran ömrünü sağlamak ve membran replasmanını azaltmak için membran temizleme kimyasalları sunuyoruz.

Membranların temizlenmesi gerektiğinde, ürünlerimiz mineral skalasını ve organik kirlenmeyi giderir ve her türlü membran sisteminde performansı geri kazandırır. Temizleme periyodu, ham suyun kimyasal ve fiziksel özelliklerinden, sistemin geri kazanılmasından ve her membran alanının akış hızından kaynaklanmaktadır.

 
Mikrobiyolojik kirlenmeyi gidermek içinKIM GN 32
İnorganik kirlilik  demir, kalsiyum, karbonat vb.) giderimiKIM AQM 711
Organik kirlilik, biofilm ve aluminosilicates temizliğiKIM AQM 704