Hakkımızda

"Kalitemizle Suyun Olduğu
Her Yerdeyiz"

Akar İleri Arıtım Teknolojisi İnş. San. ve Tic. A.Ş. 2005 yılında kurulmuş olup, 2005 yılı itibariyle Aquamatch Su ve Atıksu Arıtma, 2013 yılı itibariyle Lowara İzmit yetkili bayisi olarak pompa sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Yurt içi ve yurt dışında yaklaşık 1000’i aşkın müşteri sayısı ve 100’ ü aşkın bitirilmiş proje ile Akar Arıtım kendi alanında en önde gelen firmalardan biridir.

Evsel ölçekli uygulamalardan, büyük endüstriyel tesislere, standart arıtma tekniklerinden ileri arıtma teknolojilerine kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler Akar Arıtım tarafından sunulmaktadır.

Profesyonel Kadro
Profesyonel Çözümler

Pazarlama ve Satış Departmanı

Müşterilerin su ve atıksu arıtımı ile ilgili talepleri doğrultusunda, müşteriye en uygun sistemler tasarlanmakta ve teknik/ticari tekliflerle sunulmaktadır.

Teknik Hizmetler Departmanı

Kurulu tesislerin arızaları ve periyodik bakım çalışmaları uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Lojistik ve Satın Alma Departmanı

Stok takibi ve imalata girdi sağlanılmakta, depolama ve sevkıyat faaliyetleri yerine getirilmektedir.

Proje Planlama Bölümü

Mekanik ve elektrik imalat tasarımları, gerekli bilgisayar programları desteğiyle yapılmaktadır. İmalat aşamaları takip edilmekte ve gerekli kontrolleri yerine getirilmektedir.

Kalite Yönetim Departmanı

Kalite yönetim sisteminin sürekliliği ve geliştirilmesi, belgelendirme çalışmaları ile birlikte yürütülmekte ve organize edilmektedir.

Montaj ve Satış Sonrası Hizmet Bölümü

Sistemlerin saha montajı ve devreye alınması gerçekleştirilmektedir. Müşteriye, satış sonrasında eğitim, bakım, servis desteği sağlanmaktadır.

İŞİNİ DOĞRU YAPMAK

Her Gün Daha İyisi İçin Çalışmak

Müşteri odaklı mühendislik çözümlerimiz, geniş ürün yelpazemiz, alanında uzman kadromuz ile bireylere ve topluma karşı saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı; sağlık, emniyet, ve çevreye duyarlı bir şekilde saygıdeğer müşterilerimizin değerli taleplerine en kaliteli hizmet ile cevap vermek, her gün daha iyisi için çalışmak.

GELECEĞİ PLANLAMAK

Güçlü İlkelerle Yeniliği Takip Etmek

“Su değerlidir, arıtılmış su daha da değerlidir.” yaklaşımını kendimize ilke edinerek tüm bilgi ve tecrübemizi siz müşterilerimiz için kullanarak arıtma sektöründe en güvenilir, hızlı, yenilikçi en kaliteli hizmeti sunan marka olmak bu yolda geleceği planlamak en önemli hedefimiz.

Bültenimize Kaydolun

Tüm gelişmelerden, yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olun.